Дякуємо за героїзм

Минуло вже багато десятиліть з того 9 травня, коли закінчилася Друга світова війна. Тепер кожного року в цей день відзначається День Перемоги. Війна принесла багато горя. Напевно, у кожній родині втратили дорогих людей, у багатьох з них навіть немає могили...

І в ці дні урочистої пам'яті наш борг велить ще раз низько вклонитися героям, полеглим в боях за Батьківщину, героям, які живуть в мирний час, вклонитися і сказати їм: “Ми завжди будемо берегти пам'ять про Великі події, передаючи його від покоління до покоління. І в наших серцях ніколи не згасне світло Перемоги!”.

Миколаївська міська влада не залишилась осторонь цієї знакової події. З нагоди Дня Перемоги над нацизмом 77 учасників бойових дій у Другій світовій війні, що проживають в Інгульському районі міста, отримали подарунки та квіти. Працівники управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району та представники Ради ветеранів Інгульського району відвідали учасників бойових дій та привітали їх з великим святом та подякували за їх героїчні вчинки.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація