Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «Соціальна допомога 15-07»

У департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради четвертий місць діє інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога 15-07». 

Кожного дня на багатоканальний номер телефону дзвонять громадяни, які потребують консультацій або надання певної інформації. Фахівці міського територіального центру та спеціалісти районних управлінь соціальних виплат і компенсацій, що чергують на телефонах, знають, як згідно законів України та діючих нормативних актів, допомогти цим людям в додержанні їх прав. Вони надають консультації щодо питань отримання житлових субсидій, державної допомоги сім’ям з дітьми, надання пільг та компенсацій, виділення матеріальної допомоги з міського бюджету та інших сфер діяльності, які входять до компетенції підрозділів департаменту. Серед більш ніж 600 дзвінків, що отримано за цей час, майже половина – це саме питання соціальної допомоги, що турбують осіб з інвалідністю, пільгових категорій малозабезпечених громадян, ветеранів.

Одночасно, на телефонну лінію поступає багато дзвінків з питань, вирішенням яких займаються інші соціальні заклади міста. У такому разі громадянину надається відповідь з адресою та номером телефону необхідного йому закладу.

Для громадян, які ще не знайомі з послугами інформаційно-консультативного пункту, повідомляємо, що багатоканальна телефонна лінія 15-07 працює у робочі дні з 09.00 до 17.00 год. Інформаційно-консультаційні послуги надаються заявнику в усній формі в режимі телефонної «гарячої» лінії на безоплатній основі.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація