Працює міська програма "Соціальний захист"

Виїзне засідання координаційної ради з реалізації міської програми «Соціальний захист» на 2017-2019 роки та міської програми соціальної підтримки учасників АТО і членів їх родин проведено в міському притулку для громадян похилого віку та інвалідів. 

Серед учасників заходу - перший заступник мера Володимир Криленко, депутат міської ради Олена Кисельова, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза. Незмінний керівник притулку Володимир Власов провів для гостей екскурсію своїм невеликим, та надзвичайно затишним господарством, розповів про поточну роботу та про плани з благоустрою місця, де одинокі і бездоглядні миколаївці на схилі літ знаходять свою другу домівку.

Починаючи обговорення актуальних питань соціального захисту міста Миколаєва, перший заступник міського голови Володимир Криленко насамперед подякував Володимиру Яковичу за сумлінну роботу.
- Дякую Вам за те, що ставитесь до цього місця як до рідного дому, - сказав перший віце-мер.

До речі, сьогоднішній день для проведення координаційної ради обрано не випадково. За словами Володимира Криленка, саме 26 квітня ми згадуємо про трагічні події у Чорнобилі 32-річної давнини і привертаємо увагу до людей, яким необхідна турбота та піклування.
- Для виконавчих органів та депутатського корпусу міської ради питання соціального захисту мають особливу вагу. Якщо у учасників координаційної ради є прохання чи пропозиції стосовно покращення роботи у цьому напрямку, прошу їх акумулювати та надати керівництву міста, - зауважив перший заступник міського голови.

В.о. директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Сергій Бондаренко підкреслив, що міська програма «Соціальний захист» є надзвичайно важливою. На виконання завдань державних, регіональних та міської програми соціального захисту департаменту спрямовано 1 млрд 350 млн грн.

- Координаційна рада має на меті комплексно розглянути вказану проблематику. На порядку денному також питання охорони здоров’я, зокрема, лікування учасників АТО, членів сімей загиблих, реабілітації дітей-інвалідів. В цьому плані місту є чим пишатися, маю на увазі установи, які надають послуги з реабілітації дітлахів з особливими потребами. Найближчим часом у Корабельному районі відкриється відділення з реабілітації дітей-інвалідів, мешканці району вже не будуть долати великі відстані, аби отримати допомогу. Планується виділення додаткових коштів на будівництво дитячих майданчиків у центрах реабілітації, - повідомив Сергій Бондаренко. В.о.директора департаменту висловив вдячність депутатському корпусу міської ради за затверджене доповнення до міської програми «Соціальний захист» щодо реабілітації дітей-інвалідів з батьками.

На засіданні координаційної ради прийняті відповідні рекомендації для подальшої роботи.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація