Розміри разової грошової допомоги до 5 травня у 2018 році

Щороку, напередодні 9 Травня в Україні здійснюється виплата разової грошової допомоги окремим категоріям громадян. 

В цьому році вийшла відповідна постанова Кабінету Міністрів України від 14.03.2018р. № 170 щодо виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Виплати будуть здійснюватися у таких розмірах:
1. Особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
I групи - 3685 гривень;
II групи - 3265 гривень;
III групи - 2845 гривень.

2. Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 1265 гривень.

3. Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 3685 гривень.

4. Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 630 гривень.

5. Учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, іншим учасникам боротьби з націонал-соціалістичним режимом у тилу ворога - 525 гривень.

Більш детальну інформацію особи зазначених категорій можуть отримати в районних управлінні соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради за адресою:

- Заводський район вул.Морехідна, 9/1, тел.34-60-28;
- Інгульський район вул.Миколаївська, 26, тел.58-61-17;
- Корабельний район вул.Новобудівна, 1, тел.60-08-77;
- Центральний район вул.Декабристів, 256 тел.47-79-05.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація