Здоровий дух – здорове тіло

Щорічно, 7 квітня, починаючи з 1950 року, відзначають Всесвітній день здоров'я. Саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування - підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. 

У наш час здоров'я - це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. 

Напередодні цього свята у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведена низка заходів під гаслом «Здоровий дух - здорове тіло». Фахівець із соціальної роботи відділення Казаков Євген Михайлович надав прості поради підопічним, як поліпшити якість життя. Він зупинився на правильному харчуванні, відпочинку та сну, фізичних вправах. Фахівець із соціальної роботи Мацова Наталія Михайлівна зробила акцент на психоемоційному стані людини. Волонтер-викладач «Університету третього віку» Лагунець Григорій Якович доповнив фахівців розповіддю про скандинавську ходу. 

Необхідність вести здоровий образ життя була актуальною як в стародавньому світі, так і сьогодні. Це одна з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров'я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах, що забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля. Тому завершенням Дня здоров’я був перегляд документального фільму «Здоровий образ життя. Що скривається за ним?».

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація