Щира подяка

08 квітня 2018 року все православне людство відзначає найбільше християнське свято – ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ.

Це величніше православне свято наш український народ зустрічає у прагненні до миру, милосердя, співчуття, любові до ближніх.

У відділенні Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) вже стало традицією вітати цього дня одиноких громадян, які знаходяться на соціальному обслуговуванні у відділенні організації надання адресної допомоги Корабельного району. 150 одиноких громадян та інвалідів отримали запашні паски, які на благодійній основі надало ТОВ «ЛАКОМКА», яке очолює Бут Олена Миколаївна.

Від імені всіх одиноких громадян та інвалідів, які отримали паски, висловлюємо Вам Олена Миколаївна щирі слова подяки за надану благодійну допомогу. 

Ваша робота непроста, але надзвичайно важлива для нашого суспільства. Щодня, щогодини Ви зігріваєте своїм душевним теплом і щирою добротою самотніх людей похилого віку та інвалідів.

Хай Бог дарує Вам сили, доля наділяє всіма благами, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, родинної злагоди, творчих успіхів у роботі, мирного неба над головою, щедрого на добро року.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація