Відбувся семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» для керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Миколаєва.

21 березня 2018 року в приміщені територіального центру соціального обслуговування Центрального району відбувся семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» для керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Миколаєва.

У роботі семінару взяли участь: начальник Миколаївського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

України в Миколаївській області, начальник відділу профілактики виробничого травматизму Миколаївського міського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області та фахівці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

До розгляду були представлені питання: аналіз причин виробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва розглянутих на засіданні координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення 15.03.2018 року, про роботу Миколаївського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області щодо проведення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням протягом 2017 року, та дотримання норм трудового законодавства роботодавцями міста.

У роботі семінару взяли участь 26 осіб підприємств міста, було розповсюджено 78 буклетів та 156 флаєрів.

 

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація