Відбулося засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення

15 березня 2018 року в міськвиконкомі відбулось засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення під головуванням Бондаренка Сергія Миколайовича – в.о. директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

У роботі координаційного комітету взяли участь: Слюсаренко Ірина Євгенівна - начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці, управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, Чепелєв Вадим Олександрович – головний спеціаліст відділу пожежної безпеки управління державного нагляду та контролю у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ГУ ДСНС України в Миколаївській області, Ганношин Юрій Миколайович – начальник Миколаївського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області, Окуневська Лариса Федорівна – інженер з охорони праці управління охорони здоров´я Миколаївської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: про стан виробничого, невиробничого травматизму, атестації робочих місць за минулий рік; про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів житлового фонду та попередження загибелі людей на них у м. Миколаєві в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, про роботу Миколаївського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області щодо проведення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням протягом 2017 року, стан системи охорони праці в підвідомчих закладах охорони здоров’я м. Миколаєва.

За результатами роботи комітету прийняті відповідні рішення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація