І знову музика, поезія, весна!

За календарем - почалася весна! Наближається один із улюблених свят – Міжнародний жіночий день – День 8 Березня – свято всіх жінок.

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради перебувають на обслуговувані переважно жінки – 85 відсотків від загальної кількості. Вони, зазвичай, займають більш активнішу життєву позицію ніж чоловіки. Враховуючи цей фактор та різноманіття талантів підопічних відділення, напередодні свята, проведений перегляд талантів «Жінка – тайна небес». Репетиції проводились задовго до свята. 

На заході звучали вірші про мати, жінку, весну, лунали пісні про жіночу долю. Свято весни прикрасили учасники хору ветеранів обласного Палацу культури. Вони подарували три пісні під акомпанемент Куценко Едуарда Васильовича, підопічного відділення організації надання адресної допомоги Заводського району. Також, у його виконання звучав авторський вірш, присвячений соціальним працівникам, звучали в них іскри подяки, дуже приємно було чути що міський територіальний центр –«пристань для стариков».

Не обійшлося без «сюрпризів». Волонтер – викладач «Університету третього віку» Пилипчук Олексій Олексійович – прикрасив залу своїми роботами. Намальовані квіти приємно гріли серця жінок. Родзинкою заходу був виступ з шумовою композицією під звуки бандури, який підготували слухачі «Літературно-музичного» факультету. Компліментом від працівників відділення стали стрічкові медалі для всіх жінок, артисти отримали пам’ятні сувеніри.

Шановні друзі!

Вітаємо Вас на нашому  сайті!

Ми будемо раді  надати Вам корисну пораду чи надати допомогу в  вирішені питань, пов'язаних з соціальним захистом.
Ознайомтеся з розміщеною на нашому сайті інформацією  і ми сподіваємося, що  вона  стане  корисною  для  Вас  та Вашій родини.

З повагою до Вас
директор департаменту
Сергій Миколайович Бондаренко

До уваги громадян

Запитуйте – відповідаємо

ОГОЛОШЕННЯ

Департаментом праці та соціального захисту населення відкритий інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога». Телефонуйте у робочий час на багатоканальний номер – 15-07.

Прес-реліз

Оголошення

Пільговикам, які мають статус  «дитина війни»

Детальніше...

Відділ зайнятості населення, охорони та умов праці інформує

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація