21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Співпраця буде продовжена

28 лютого представники міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали Миколаївську обласну універсальну наукову бібліотеку ім.О.Гмирьова. 

Можливо, цей факт не є новиною для більшості слухачів «Університету третього віку». Адже, майже кожного тижня у бібліотеці проводяться найрізноманітніші заходи для ознайомлення людей старшого віку з книжковими новинками, експозиціями книжкових виставок. Пенсіонери запрошуються на бесіди з актуальних тем сучасності, зустрічі з видатними миколаївцями. Але, на цей раз до бібліотеки запросили директора міського територіального центру Самерханову Л.І., її заступників Колеснік Т.В. та Садову Н.А. для участі в інформаційному звіті перед громадою з питань соціокультурної діяльності Миколаївської ОУНБ ім.О.Гмирьова у 2017 році.

Слід відзначити, що міський територіальний центр є соціальним партнером бібліотечних установ міста та області. Творчій колектив відділу соціокультурної діяльності (завідувач відділення Войциховська Галина Миколаївна) Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.Гмирьова вже декілька років співпрацює з відділеннями денного перебування Заводського та Центрального районів міського територіального центру. Літературні ярмарки, вечори поезії, зустрічі, тематичні бесіди, творчі майстерні проводяться у рамках соціальної ініціативи «Візит розради».

Заходи, які проводяться у бібліотеці - це заходи, де наші підопічні - бажані гості, занурюються в атмосферу «храму культури», мають змогу додатково познайомитися з однодумцями, студентською молоддю та культурною елітою міста. Підопічні міського територіального центру були запрошені на заходи приурочені національним святам, знаменним та ювілейним датам. Дуже теплою була зустріч присвячена 136-ій річниці з дня народження бібліотеки. Особливо цінним є те, що бібліотека приймає відвідувачів і у вихідні дні.

Договір про співпрацю підписаний і на цей рік, тож сподіваємось на інтересні заходи.

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація