Підвищення фахового рівня

Атестація педагогічних працівників – це можливість продемонструвати свою професійну придатність, підвищити фаховий рівень, поділитися творчими знахідками.

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» регулярно проходить атестація працівників. Цього тижня відкриті групові заняття провели практичний психолог та вчитель реабілітолог групи соціальної реабілітації. Педагоги підтвердили високий рівень професійної підготовки, показали, як поєднують інтерактивні та інноваційні методи і прийоми роботи, серед яких ігрові, здоров’язбережувальні, мультимедійні, елементи арт-терапії у реабілітаційному процесі дітей з інвалідністю.

На занятті «Зимові забави» діти разом з практичним психологом завітали до країни Сніговичків, де виконували різні цікаві вправи, пов’язані з розвагами дітей взимку, покращили свій емоційний стан.

Під час заняття «Транспорт» вчителя-реабілітолога діти з цікавістю знайомилися з різними видами транспорту, побували в ролі водіїв, пілотів та капітанів, закріпили правила дорожнього руху у грі зі Світлофорчиком.

Атестаційна комісія оцінила роботу педагогів та надала рекомендації для впровадження у майбутньому.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація