Всі – до спортивних занять!

Чергове засідання клубу «Здоров’я» для підопічних відділення денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулось у бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького. 

На кожне засідання співробітники бібліотеки запрошують цікавих та небайдужих до свого здоров’я людей. Цього разу ми познайомилися з Людмилою Іванівною Бондаренко – спортсменкою не тільки за покликанням душі. Спортом Людмила Іванівна займалася все своє життя і зараз, вже знаходячись на пенсії, продовжує вести активний та здоровий спосіб життя. У гарно вбраній залі бібліотеки присутні тихенько знайомилися між собою, обмінювались думками в очікувані лекції від запрошеної гості. Але Людмила Іванівна вирішила не просто гаяти час читаючи лекції, а як то кажуть, перейти «від слів до діла». Всім присутнім вона запропонувала підвестися і стати недалеко один від одного для оздоровчої зарядки. Почали зі звичайної розминки, потім перейшли до вправ на розтяжку м’язів, і тільки згодом до більш рухливих вправ. Під чітким наглядом тренера виявилося дуже легко освоїти певні види фітнес-рухів та отримати багато цікавих вказівок. Присутні із захопленням і ентузіазмом займалися запропонованими спортивними вправами. Після заняття вони відчули себе набагато краще, бо коли людина займається спортом вона отримує заряд бадьорості і стає здоровішою.

Час сплинув непомітно. Всім дуже сподобалося заняття і відтепер кожну п’ятницю о 13:00 на Вас чекатиме у бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького на оздоровчу зарядку під наглядом досвідченого тренера.
Заняття - безкоштовні ! Запрошуються всі бажаючі!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація