Правова зустріч

23.02.2018 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась цікава зустріч з завідувачем сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району Ліщук Людмилою Анатоліївною, яка акцентувала увагу на останніх змінах до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.14р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Виходячи із єдиних для всієї України соціальних норм житла та нормативів споживання житлово-комунальних послуг Людмила Анатоліївна розповіла про:
- норми площі житла;
- споживання природного газу;
- централізоване водопостачання та водовідведення;
- споживання електричної енергії;
- вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот.
Також Людмила Анатоліївна надала вичерпну інформацію з таких питань:
- на які послуги надається субсидія;
- кому призначається субсидія;
- кому субсидія не призначається;
- хто має право на отримання субсидії.

По закінченню даної зустрічі підопічні відділення денного перебування задавали Людмилі Анатоліївні свої, особисті запитання, які їх хвилювали та на які отримали вичерпні, професійні відповіді.

Ми дякуємо управлінню соціальних виплат і компенсацій Корабельного району за тісну співпрацю в питаннях соціального захисту населення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація