Розважальна програма до Дня Святого Валентина

Любов придумана не нами,

Вона від Бога нам дана,
І хоч любов буває різна,
Та кожна справжня – 
зажди лиш одна.

В День Cвятого Валентина, покровителя всіх закоханих, 14.02.2018р. було організовано та проведено музично-розважальну програму для відвідувачів відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Зранку у приміщенні відділення збиралися слухачі та артисти, щоб у приємній та дружній атмосфері провести цей день, наповнитися духовно та провести час в пісенно-поетичному оточенні, серед однодумців та шанувальників наших місцевих талантів. Захід розпочали ведучі програми розповіддю про життя та діяння Святого Валентина.

Першим номером у програмі став музичний твір «Мелодія кохання» у виконанні С.Тимонової. Інформаційно-пізнавальна частина плавно перейшла у виступи наших артистів. Самодіяльний творчій колектив «Журавушка» представив ліричні та жартівливі пісні, що наповнили зал гарною музикою. Хочеться подякувати активним учасникам нашого відділення:М.Меркулову, М.Черторигиній, Л.Сичовій, Л.Артеменко, І.Спиці, Н.Лапшиній, Т.Кисличній, Г.Осадчій, Т.Бобковій, Н.Насілевській. Смішні гуморески та частушки підготував І.Каламурза.

Музичний супровід виконували О.Козовякін та В.Матвєєв. Народну музичну творчість представили В.Телеганенко (баян) та С.Денькович (сопілка). Цікаві ігри та розваги на тему закоханих підготувала та провела активна учасниця зустрічей Н.Іванова. Поетичну сторінку підготувала М. Коваленко Вийшов такий собі мікс із різних жанрів і номерів. Справді, таланту та творчім проявам наших учасників немає меж. Їм подобається приходити сюди та реалізовувати себе в творчості.

А на завершення хочеться побажати всім слухачам та артистам: будьте закоханими у життя, бережіть своїх рідних та коханих людей і даруйте багато приємних зустрічей. Після концерту всіх запросили на чаювання та млинці, бо ж тиждень Масляної іде. Ще довго лунала мелодія баяну та задушевні пісні.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація