Відбувся семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» з керівниками та фахівцями по роботі з персоналом та охорони праці.

25 січня 2018 року в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбувся семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» з фахівцями по роботі з персоналом та охорони праці.

У роботі семінару прийняли участь: начальник Вітовського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області, начальник відділу профілактики виробничого травматизму Миколаївського міського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області та фахівці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Зі вступним словом виступила начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Слюсаренко Ірина Євгенівна.

На семінарі були розглянуті наступні питання: механізм прийому та звільнення працівників, відповідно до КЗпПУ, вихідна допомога та обчислення компенсації за невикористані відпустки при звільненні, стан виробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва за 2017 рік, про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей», постанова КМУ від 27.12.2017 № 1053.

У роботі семінару взяли участь 21 представник підприємств міста, було розповсюджено 63 буклета та 126 флаєра.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація