Турбота про пернатих друзів

Нарешті настала справжня зима, і випав довгоочікуваний сніг. Діти міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» дуже радіють такій погоді, проте в таку холодну пору стало скрутно пташкам, які залишились у нас зимувати і шукають, чим підживитися. 

Діткам Центру небайдужа доля пернатих друзів, тому вихованці із задоволенням допомогли їм. Разом із педагогами діти змайстрували годівнички з підручного матеріалу та заготовили корм для пташок. 

А в Центрі вихованці вийшли на засніжене подвір’я та за допомогою вчителів-реабілітологів розвісили годівнички на гілках дерев та насипали в них заготовленого корму.

Діти з цікавістю слухали розповідь вчителів-реабілітологів про життя пташок взимку, про їхній зовнішній вигляд.

Веселими усмішками та радісними вигуками зустрічали вихованці Центру горобчиків, синичок та голубів, які завітали до «пташиної їдальні». Під час підгодовування діти вчилися самостійно піклуватися про пташок та бережно і дбайливо ставитись до природи.

Вихованці переконалися, що милосердя і доброта – найцінніші якості людини, які вона має плекати і виховувати у собі повсякчас.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація