Святкова Різдвяна програма

Хай Новий Рік несе у вашу хату 
Щастя й радості багато!
Христос народився ! Славімо його!

З таких щирих та радісних привітань було розпочато святкову зустріч під назвою «Ми вам будемо щедрувати про ясне життя й красу» у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, яку підготували та провели працівники закладу за участю активних слухачів факультетів «Університету третього віку». 

У ці святкові новорічні та різдвяні дні всі відчувають особливу силу та тяжіння до народних обрядових пісень: колядок та щедрівок. І з творчим запалом наші відвідувачі вивчали новорічні привітання та пісні, якими привітали всіх присутніх на зустрічі. А саме: це обрядові та величальні пісні Різдвяних свят: «Добрий вечір Вам у дім», «Нова радість стала», «З Новим роком» , популярні колядки та щедрівки . Артисти додали святкового настрою глядачам своїм новорічним вбранням. Дякуємо нашим артистам: Кисличній Т., Сичовій Л., Осадчій Г., Черторигіній М., Арутюновій Г., Артеменко Л., Козовякіну О., Каламурзі І., Стернад Л., Шаховал Г., Лапшиній Н. Саме завдяки цим людям в нас завжди аншлаг на святкових зустрічах. На цей раз особливо хочеться відмітити слухачів гуртку «Англійська мова»: Воронкову Л., Попову О., Битіну О., Насілевську Н., Боклач В., бо спів Різдвяної пісеньки англійською мовою був незвичним для вуха нашого слухача, а переклад та привітання сподобалися всім і приємно вразили. Музичний супровід до виступів готували завідуюча відділення С.Тимонова та активний учасник музичного факультету О.Козовякін, за що ми їм дуже вдячні.

Бажаємо в новому році всім учасникам і слухачам нашого відділення добра, радості, втіхи та творчої наснаги, дружби та взаєморозуміння, щоб радувати нас своїми співами та жартами протягом року.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація