Новий рік вже на порозі

Новий рік одне з найбільш таємничих, урочистих свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. А очікують дива не тільки діти, але й дорослі. Ось і сьогодні, 29.12.2017 року, у нас відбулось традиційне святкування зимового свята, під назвою «Новий рік вже на порозі» у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Новорічне театральне дійство розпочали з піснею «Новорічна», дивовижні пісні, танці та гуморески – від слухачів літературно-музичного факультету отримали всі присутні. Але, які дива відбуваються у передноворічний час. На свято до нашого відділення завітали директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко Сергій Миколайович та директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Самерханова Любов Іванівна з подарунками та гарними словами привітання.

Свято добігало до кінця. У всіх присутніх був гарний настрій. Дружньо присутні у залі насамкінець виконали пісню «Сніг кружляє».

Відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякує своїм підопічним за активну участь у святкуванні зимового свята.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація