В зимовий день - хороший настрій.

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради почалася низка новорічних заходів.

Спільно з працівниками бібліотеки-філії № 3 ЦБС для дорослих для підопічних відділення та читачів бібліотеки проведений новорічний калейдоскоп «Свято зими». Захід проводився у рамках клубу «У колі друзів». Працівники бібліотеки розповіли про традиції святкування нового року, про гороскоп на 2018 рік – рік собаки, а слухачі «Літературно – музичного» факультету «Університету третього віку» розважали присутніх піснями та гуморесками.

Також, у відділенні денного перебування Заводського району був проведений новорічний вогник «В зимовий день - хороший настрій». Розважальна програма підготовлена на всі смаки підопічних: містила загадки та питання «з родзинкою», конкурси, астрологічний прогноз Чародія, танцювальні паузи та пісні, вірші, гуморески, музичні номери у виконанні слухачів університету.

Останній тиждень року щедрий на святкові заходи, тому святковий вогник це не крапка у новорічних заходах. Запрошуємо всіх в гості.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація