Незабаром Новий рік

Незабаром Новий рік – свято для дітей і дорослих. А яке ж свято без новорічної красуні-ялинки!

Сьогодні ми маємо дуже великий вибір ялинкових прикрас. Вони гарні,блискучі та різноманітні. Але малюкам так би хотілося побачити на ялинці персонажів своїх улюблених казок, мультфільмів – зайчика з вовком чи сніговичка, ведмедика або кумедну собачку.

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік–Сємицвєтік» діти групи соціальної реабілітації разом зі своїм вчителем-реабілітологом Світланою Олександрівною Довженко та асистентом вчителя-реабілітолога Тетяною Володимирівною Доценко власноруч виготовили ялинкові прикраси в техніці орігамі та перетворили новорічне деревце на справжнє диво! Малюки дуже раділи процесу перетворення звичайного паперового квадрата в оригінальну фігурку,яка вражає своєю красою. 

Працюючи над виготовленням іграшки , діти поринають у казку ,у них виникає бажання фантазувати,показати комусь це диво, скласти щось іще.

Крім виробів в техніці орігамі, діти разом з батьками виготовили й інші саморобні іграшки. Це і прикраси із тканини, ниток, намистинок тощо. Особливо раділа дітвора символу Нового року – жовтій собачці, яка весело посміхалась їм з новорічного деревця.

Мине час і дитина, прикрашаючи ялинку, трепетно візьме до рук виготовлену колись власноруч ялинкову прикрасу і порине у щемливі та радісні спогади…

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація