Святий Миколай у гості завітав

Одним з найрадісніших і найочікуваніших з усіх грудневих свят для всіх малят є свято Святого Миколая.

Не обминув Святий Миколай і міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік». Сьогодні у святковій залі діточок привітала директор Центру Діліна Г.С. Разом з нею урочисто вітали вихованців Центру давні та щирі друзі: учні ЗОШ № 1 міста Миколаєва імені О. Ольжича.

Вони підготували свою концертну програму, а наші діти залюбки гралися з ними в цікаві ігри, відгадували зимові загадки. Свято пройшло у дружній, веселій атмосфері. Усі присутні залишилися задоволеними казковим дійством, особливо, наші вихованці, які отримали від Святого Миколая чудові подарунки. А найголовніше – усі зрозуміли, що Святий Миколай вчить нас милосердя і допомагає тим, хто хоче бути схожим на нього.

Адміністрація Центру, весь колектив та батьки дітей з інвалідністю висловлюють подяку директору ЗОШ № 1 Матіюку Миколі Георгійовичу, заступнику директора із виховної роботи Строїновій Ганні Володимирівні, вчителям початкових класів Ротар Юлії Ігорівні, Нестерюк Юлії Анатоліївні, учням 3-Г та 4-В класів, а також Вервикі Ренату, який виконав роль Святого Миколая.

Діти Центру з нетерпінням будуть чекати наступної зустрічі зі своїми друзями.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація