Спільний рейд

Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, заручившись підтримкою представників поліції та соціальної служби, провели рейди в житловому секторі Центрального району м.Миколаєва. Під час бесід фахівці наголошували на важливості приведення в належний протипожежний стан оселі. Говорили про утримування опалювальних приладів справними, систематичне прочищення димарів, димоходів та інше. Співробітники ДСНС довели до відома господарів житлових будинків та членів родин інформацію про основні причини пожеж та їх статистику.

Більшість пожеж взимку виникає саме через людську недбалість та нехтування правилами пожежної безпеки в домівках. Користування несправними та саморобними електроприладами, обігрів оселі печами, які мають тріщини та наявні дефекти, паління у ліжку в нетверезому стані – найбільш поширені причини такої ситуації. Слід не забувати, що залишені без нагляду дорослих малолітні діти - це завжди неоправданий ризик, який може призвести до трагедії.

В кожній оселі учасники рейду вказали на наявні недоліки та порадили, як в найкоротший термін їх усунути. Як нагадування, в кожній родині були залишені профілактичні листівки.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація