Школа практичного права

З нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведена «Школа практичного права». На заході були присутні головний спеціаліст відділу систематизації законодавчо-правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно правових актів, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Шульга Юлія Анатоліївна та член громадської організації «Ти ж юрист» Кривцов Артем Олегович.

Юлія Анатоліївна ознайомила присутніх з роботою головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та проведенням у Миколаєві Всеукраїнської акції «Я маю право». Крім того, враховуючи запитання присутніх, надала контактні телефони керівників відділів головного управління, які нададуть відповіді на існуючи запитання.

Громадська організація «Правозахисне об’єднання «Ти ж юрист» проводить тематичні зустрічі в рамках освітнього проекту «Школа практичного права». Його основна мета - надання громадянам інформацію про те, де вони можуть отримати необхідну правову допомогу та «інструменти» для самозахисту прав та свобод громадян. Артем Олегович провів презентацію «Посібника для захисту Ваших прав», який склали члени громадської організації і призначений для повсякденного використання. У посібнику є контактні адреси, телефони необхідних установ та зразки процесуальних документів, що можуть надати змогу самостійно захищати порушені права.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація