Барви Японії

Відділенням денного перебування Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради разом з працівниками ЦБС для дорослих ім.М.Л.Кропивницького розроблені програми для слухачів «Університету третього віку» з вивчення традицій та звичок народів миру. Пенсіонери з захопленням приймали участь у заходах, що були підготовлені німецькою, іспанською, єврейською національними общинами. Цей рік в Україні став роком Японії. Тож, ми були запрошені на чайну церемонію, що відбулась у обласному Миколаївському музеї ім.В.Верещагіна, яку підготували співробітники обласної універсальної бібліотеки ім.О.Гмирьова.

У Центральній міській бібліотеці ім.М. Л. Кропивницького відбулась презентація фотовиставки «Барви Японії», на якій присутні ознайомилися з культурою Японії, зокрема з такими видами мистецтва, як ікебана та каліграфія, дізналися про деякі секрети чайної церемонії, яка справедливо вважається культурним досягненням та унікальною традицією Японії.

Захід пройшов у рамках святкування Року Японії в Україні та 25-річчя визнання Японією незалежності України, встановлення дипломатичних відносин між двома країнами. Ініціатор заходу - голова Японського культурного центру ЧНУ ім.Петра Могили Галина Зінов’єва.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація