Святковий благодійний концерт Олександра Сичьова в рамках акції милосердя «Добро у твої руках» Центру «Цвєтік-Сєміцвєтік»

З 14 листопада по 14 грудня 2017 року міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Семицвєтік» організував та провів акцію милосердя «Добро у твоїх руках». У рамках акції 14 грудня у приміщенні Палацу культури «Корабельний» відбувся святковий благодійний концерт Заслуженого артиста України Олександра Сичьова. На концерті прозвучали його авторські пісні у сольному виконанні та у виконанні творчих колективів міста Миколаєва. 

Концерт розпочався зустріччю справжніх друзів Центру: Іванова Надія Валеріївна, депутат Миколаївської обласної ради, директор ТОВ «Золотий колос»; Бондаренко Сергій Миколайович, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради; Мєдвєдєв Олександр Елльєвич, благодійник Центру; Гололобов Сергій Миколайович, начальник Вітовського районного відділу культури; Щурко Світлана Євгенівна, директор магазину «1001 мелочь», благодійник Центру; Солдатова Катерина Геннадіївна, представник торгівельної мережі «Доярушка»; представники кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету імені Василя Олександровича Сухомлинського, друзі-волонтери Центру; представники товариства «Лакомка»; представники Миколаївського коледжу культури і мистецтв; учні-волонтери Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 імені Олега Ольжича.

Метою заходу є привернення уваги громадськості міста до проблеми особливостей розвитку людей з обмеженими можливостями, підвищення соціального статусу сімей, які виховують дітей з інвалідністю, ознайомлення з креативністю дітей з обмеженими можливостями, їх колективними та індивідуальними творчими роботами, розкриття творчого потенціалу дітей з інвалідністю, збір благодійних коштів на придбання матеріалів для розвитку творчих здібностей дітей з інвалідністю Центру.

Ідея заходу – концепт рівних можливостей людей з особливими потребами, всебічний розвиток особистості дитини з інвалідністю за умови її самореалізації.

У холі Палацу культури «Корабельний» була відкрита виставка творчих робіт дітей з інвалідністю та їх родин і виставка-продаж дитячих робіт, представлено ярмарок солодощів Миколаївського професійного промислового ліцею; майстер-клас із виготовлення різдвяних янголят у виконанні дітей гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Україночка» ЗОШ № 1 імені Олега Ольжича, керівник Яковлєва Юлія Вікторівна.

Особливу увагу відвідувачів привернула арт-фотовиставка «Наші діти» вчителя-реабілітолога міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік», аспірантки Інституту філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Катерини Янчук. Уже вчетверте фотовиставка організовано за підтримки Надії Іванової («Мамо, для чого я у цьому світі?», «Світ, в якому я живу», «Я хочу бути таким, як усі», «Наші діти»). На арт-фотовиставці було представлено 12 унікальних світлин та 12 творчих робіт дітей з інвалідністю Центру. На одній зі світлин можна побачити Заслуженого артиста України, постійного арт-волонтера та друга Центру Олександра Сичьова.

Активну участь у проведенні концерту взяли діти з інвалідністю міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів: пісня «Творіть добро» у виконанні Заслуженого артиста України Олександра Сичьова, вихованців Центру: Данила Пустовойтова та інших дітей з інвалідністю.

Протягом концерту було зібрано 3351,80 грн., які надійшли на рахунок банку ГУДКСУ міста Миколаєва Миколаївської області, МФО: 826013, р/р: 31554301178221 і найближчим часом будуть використані на придбання матеріалів для виготовлення творчих робіт дітей з інвалідністю та розвивальних іграшок для корекційної роботи з дітьми Центру.

Усього протягом акції залучено на благодійний рахунок Центру 7351,80 грн. (із них 3351,80 грн. – на благодійному концерті).

А також отримано від Іванової Н.В. – альбоми, фарби, пензлики, папір на суму 2000,00 грн.
Мєдвєдєв О.Е. – розвивальні іграшки, солодощі на суму 1500,00 грн.
Фірма «ТЭПС & Co» – канцелярські товари, кольоровий папір на суму 309,40 грн.
ФОП Точилкіна – дитячі меблі на суму 14440,00 грн., акустична система для проведення занять з дітьми з інвалідністю на суму 4899,80 грн.
Казаков Д. – мийні засоби на суму 931,00 грн.
ТОВ «Лакомка», директор Бут О.М. – зефір солодкий продаж (на ярмарку) на суму 515,00 грн.
Учні загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 імені Олега Ольжича – електрочайник на суму 699,90 грн.
Студенти кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету імені Василя Олександровича Сухомлинського – матеріали для проведення занять з набуття соціальних навичок, солодощі на суму 330,00 грн.

Адміністрація, колектив Центру, діти та їхні батьки щиро вдячні усім учасникам акції милосердя «Добро у твоїх руках».

Будьте милосердними і творіть добро, адже це є втіленням високої любові до ближніх, до тих, хто, в першу чергу, її потребує. Пам’ятайте, що Ваша допомога і підтримка завжди дуже необхідна і цінна!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація