Відбувся семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» з керівниками та фахівцями по роботі з персоналом та охорони праці.

14 грудня 2017 року в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбувся семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» з керівниками та фахівцями по роботі з персоналом та охорони праці.

У роботі семінару взяли участь: начальник Вітовського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області – Куфедчук О.М., начальник відділу профілактики виробничого травматизму Миколаївського міського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області – Помазанов І.А. та фахівці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Зі вступним словом виступила начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Слюсаренко Ірина Євгенівна.

До розгляду були представлені питання: легалізація зайнятості в межах постанови КМУ № 295 від 24.06.2017 та постанови КМУ від 17.07.2013 № 509, стан виробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва за 11 місяців 2017 року, своєчасне та якісне проведення розслідування нещасних випадків на виробництві та відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод.

У роботі семінару взяли участь 19 представників підприємств міста, було розповсюджено 57 буклетів та 133 флаєра.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація