Попереджений означає озброєний

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась зустріч з дільничним інспектором Корабельного відділення поліції ГУНП в Миколаївській області Олександром Сергійовичем Бінарт. У лекції, що проводилась у рамках Всеукраїнського тижня права під назвою «Мої права – моя фортеця», він зосередив свою увагу на питаннях шахрайства, які вчиняють злодії. Зокрема приділив увагу випадкам, коли шахраї представляються працівниками соціальної служби та та деяких сфер обслуговування. Як приклад, навів приклади випадків нібито перевірки лічильників, а також продажу засобів медтехніки, випадків телефонного шахрайства з вимаганням коштів. При виникненні таких ситуацій інспектор пропонував негайно звертатися за номером 102 та до дільничних інспекторів.

Присутні задали питання, які виникали у ході зустрічі, отримали відповіді і настанови. Вони обізнані, у яких випадках писати заяву та як звертатися до районного відділу поліції.

Також, працівниками відділення денного перебування організована та проведена для підопічних година спілкування на тему «Як не стати жертвою насильства». Кожна така зустріч для підлеглих відділення денного перебування Корабельного району є джерелом нових знань.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація