Волонтери – це ті, хто перші, і ті, хто там, де найважче

«Волонтером быть не просто

Надо сердцем понимать,
Ощущать душою остро,
Чтобы людям помогать»
О. Белошапкин


5 грудня – Міжнародний день волонтера. В Україні волонтерство з’явилося на початку 90-х років минулого століття. Офіційно його визнано та затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003р. «Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг».

Ось і сьогодні у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась цікава зустріч з Мельник Тетяною Павлівною, яка за покликанням свого серця очолює волонтерський рух при раді ветеранів Корабельного району. Тетяна Павлівна зробила невеличкий екскурс в історію цього року. Волонтери – багатство народів, яке засновується на добровільності, співчутті, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, беручи участь у програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва. 

Згідно статистичних даних, оприлюднених Організацією Об’єднаних Націй, по всьому світі нараховується близько 140 мільйонів волонтерів. Волонтерська діяльність, як прояв милосердя, буде існувати доти, доки існує потреба людей у допомозі. Саме так працює організація у Корабельному районі.

На даному заході свої вірші про поклик серця та доброту душі читали Зелинський Микола, Олександр Білошапкін. Дєнькович Семен подарував слухачам заходу чарівні мелодії, які виконав на сопілці. Всі присутні пригощалися пирогом і запашним чаєм та ще довго слухали вірші про поклик та милосердя душі.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація