Зустріч з представником Пенсійного фонду

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась зустріч з начальником Корабельного відділу обслуговування громадян Інгульського об’єднаного управління Пенсійного фонду України міста Миколаєва в Миколаївській області Тєбеньковою Іриною Валентинівною, яка розповіла, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 11.10.2017р. № 6614 та Закону України «Про державний бюджет на 2017р.» з 1 жовтня 2017 року програмне забезпечення автоматизованого перерахунку державних пенсій, що входить до складу програмного забезпечення АСОПД/КОМТЕХ –W, реалізовує проведення перерахунків пенсій по особових рахунках (пенсійних справах) всіх способів виплати.

Було надано роз’яснення щодо особових рахунків, по яких не проведено масовий перерахунок пенсій в жовтні 2017 року, перерахунок відбудеться після листопада 2017 року.

Слухачі задали багато запитань стосовно підвищення пенсій, стажу роботи та механізму перерахунку пенсій. Змістовні відповіді задовольнили присутніх.

Кожна така зустріч для підлеглих відділення денного перебування Корабельного району є джерелом нових знань.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація