День доброти та особливої уваги

«День доброти та особливої уваги» – під таким девізом пройшло свято, приурочене Міжнародному дню людей з інвалідністю, яке відбулося 1 грудня 2017 року у Миколаївському міському Будинку вчителя. Організатором свята був департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

В заході взяли участь заступник Миколаївського міського голови Євген Валерійович Шевченко та директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Миколайович Бондаренко, громадські організації та гості.

У святковій залі зібралися діти з особливими потребами міста та їх батьки. У холі Будинку вчителя усі присутні мали змогу милуватися роботами вихованців міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік», які було широко представлено на виставці дитячої творчості. Особливу увагу присутніх привернула фотовиставка «Я хочу бути таким, як усі» Катерини Янчук, вчителя-реабілітолога міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, за підтримки депутата Миколаївської обласної ради Іванової Надії Валеріївни.

Звертаючись до присутніх Шевченко Є.В. відмітив, що Міжнародний день людини з інвалідністю не може називатися святковим, але він підкреслює необхідність досягнення рівних прав людей з обмеженими можливостями, їх повноцінної участі в житті суспільства, а для діточок концерт – це справжнє свято.
Директор департаменту праці та соціального захисту населення Бондаренко С.М. розповів, що в місті

проводиться велика робота по забезпеченню максимально комфортних умов для людей та дітей з інвалідністю.

Після виступів маленьким гостям свята вручили подарунки та представили святкову розважальну програму, яку організували творчі колективи міста. Особливо зворушливо було спостерігати, як поряд з учасниками святкового концерту на сцену виходять вихованці «Цвєтіка-Сєміцвєтіка» та демонструють свої таланти, фотографії.

Цей захід дав можливість дітям з інвалідністю відчути себе рівними серед інших та розкрити свій потенціал.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація