«Повір у свої сили»

Під таким заголовком 01.12.2017р. пройшла зустріч у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю. 

Організували виставку творчих робіт та провели цю культурно-мистецьку програму працівники відділення за активної участі постійних слухачів та відвідувачів закладу. Привітали наших підопічних учасники художньої самодіяльності відділення: В.Матвєєв, П.Олещенко, Н.Лапшина, Л.Сичова, Г.Арутюнова, І.Каламурза,О.Козовякін, Г.Осадча, Т.Бобкова, М.Черторигіна, Л.Артеменко,Т.Кислична, М.Меркулов. Музичний супровід підготувала завідуюча відділення С.Тимонова, а провели захід фахівці з соціальної роботи відділення Т.Сокол та Н.Горошко. Саме в ці дні відбуваються зустрічі та заходи для людей з інвалідністю, їм надається посильна допомога та увага. 

У заході взяли участь представники районної організації ветеранів, районної організації інвалідів Корабельного району та районної організації Товариства Червоного Хреста.

По закінченню зустрічі запрошені та підопічні приймали кіслородний коктейль, спілкувалися між собою та пригощалися ароматним трав’яним чаєм.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація