Відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці з керівниками підприємств, фізичними особами – підприємцями.

27 листопада 2017 року в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося засідання «круглого столу» з керівниками підприємств, фізичними особами – підприємцями м. Миколаєва.

На засідання були запрошені: начальник Вітовського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області Куфедчук О.М., начальник відділу профілактики виробничого травматизму Миколаївського міського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області Помазанов І.А. та профільні фахівці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Зі вступним словом виступила Слюсаренко І.Є. - начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

До розгляду були представлені питання: Закон України від 06.12.2016 № 1774 - VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», про стан виробничого, невиробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва за 11 місяців 2017 року, проблемні питання в організації навчання та перевірки знань з питань охорони праці на підприємствах м. Миколаєва та відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод.

Всього у роботі «круглого столу» прийняло участь 14 суб’єктів господарювання.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація