Нас єднає віра, надія, любов

Міжнародний день людей з інвалідністю покликаний нагадати суспільству про проблеми людей з обмеженими можливостями, їхні потреби, розповісти про радощі перемог і труднощі в їх досягненні.

Щоденно співробітники міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів наполегливо працюють над подоланням фізичних та розумових вад дітей з інвалідністю, виконуючи індивідуальні програми реабілітації, його друзі та волонтери максимально оточують дітей увагою і турботою, відволікають їх від повсякденних турбот, вселяють в їхні душі віру в добро, прагнення з надією дивитися у майбутнє.

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів надаються послуги з ранньої соціальної реабілітації, соціальної реабілітації та професійної орієнтації, психологічної, логопедичної та педагогічної реабілітації, лікувальної фізкультури, музичного розвитку, медичного спостереження, зоотерапії. Міський центр завжди готовий надати допомогу дітям з особливими потребами та їхнім батькам.

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, адміністрація, колектив, діти з інвалідністю міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік–Сєміцвєтік» та їхні батьки організували до Міжнародного дня людей з інвалідністю традиційне «Свято віри, надії, любові». Віри в те, що всі негаразди обов’язково минуть, надії на те, що хвороба діточок буде подолана і любові, яка об’єднує всіх небайдужих людей.

У святі брали участь, заступник міського голови Шевченко Євгеній Валерійович, , директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко Сергій Миколайович, депутат Миколаївської обласної ради, директор ТОВ «Золотий колос» Іванова Надія Валеріївна, депутат Миколаївської міської ради Карцев В’ячеслав Миколайович, начальник відділу у справах сім’ї, дітей, культури та спорту адміністрації Заводського району Волкун Світлана Василівна, благодійники Мєдвєдєв Олександр Елльєвич, Щурко Світлана Євгенівна, Бут Олена Миколаївна, Солдатова Катерина Геннадіївна.

Діти Центру «цвєтікі-сєміцвєтікі» і всі присутні радо зустрічали казкову дівчинку Женю з чарівною квіткою. Діти охоче виступали, читали вірші, залюбки грали в «Чарівні слова», «Розжени хмаринки», «Виклади сонечко», «Піймай мильну бульбашку». Разом із Заслуженим артистом України, арт-волонтером Центру Олександром Сичьовим співали пісні «Творіть добро», «Не журись», «Щасливе дитинство». Показали свої досягнення, виконали танок «Повтори, як я», брали участь у шумовому оркестрі «Горішок». Данило Пустовойтов сольно виконав пісню «Загадай бажання в зоряну ніч», а Марія Ісакова грала на сопілці.

Веселий, дзвінкий сміх дітей, посмішки матерів, гарячі оплески свідчили про те, що діти з обмеженими можливостями не самотні, у них є багато надійних друзів, які піклуються про них.

Свято є підсумком досягнень дітей Центру в реабілітаційному процесі.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація