Відбулося засідання виконкому Миколаївської міської ради

24 листопада 2017 року в міськвиконкомі, під головуванням секретаря Миколаївської міської ради Казакової Тетяни Вікторівни, відбулося засідання виконкому, на якому розглядалося питання про стан виробничого травматизму на підприємствах міста та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці.

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко Сергій Миколайович зазначив, що протягом 9 місяців 2017 року,  під час виконання трудових обов’язків внаслідок допущених порушень вимог безпеки праці, на підприємствах, в організаціях та установах міста Миколаєва трапилося 38 нещасних випадків загальновиробничого травматизму, 4 випадки зі смертельним наслідком, групових випадків  не відбулося. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, загальновиробничий травматизм збільшився на 4 випадки (38 проти 34). Випадків групового травматизму у 2017 році не відбулося, в той час як за 9 місяців 2016 року відбулося 2 групових випадки. В наслідок виробничого травматизму у 2017 році  загинуло 4 працівника у минулому році за аналогічний період – загинуло 5 працівників.

 

На засіданні були запрошені представники підприємств: ПАТ «Миколаївобленерго» (генеральний директор Сивак О.П.), ТОВ «Гаджиев» (директор Гаджиєв Ф.С.), КП ДЕЗ «Корабел» (директор  Бусел О.Є.), ПАТ «Миколаївгаз» (голова правління Попов П.А.), Миколаївської обласної  клінічної лікарні Миколаївської обласної ради (в.о. головного лікаря Колосов Д.Д.), Миколаївського обласного центру екстреної медицини катастроф (головний лікар Самойлов А.Л.), де сталися смертельні та 2 або більше нещасних випадків виробничого характеру у 2017 році.

За результатами обговорення прийняті відповідні рішення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація