Атестація педагогів Центру

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» розпочалася чергова атестація педагогічних працівників з метою підвищення кваліфікаційного рівня. Цього тижня у Центрі були проведені відкриті заняття, на яких учителі-реабілітологи, їхні асистенти та спеціалісти продемонстрували високий рівень професійної підготовки, вміло поєднали інтерактивні та інноваційні методи і прийоми роботи, серед яких ігрові, здоров’язбережувальні, мультимедійні, елементи арт-терапії.

На тематичному відкритому занятті «Дім, в якому я живу» діти групи соціальної реабілітації ознайомилися з будовою будинку, матеріалами, з яких їх споруджують, кількістю поверхів та впевнено називали свою адресу. Заняття було спрямоване на розвиток концентрації, уваги, сенсорних відчуттів, зв’язного мовлення та виховання турботливого ставлення до свого житла, прагнення підтримувати в ньому чистоту і порядок. Під час заняття використовувався індивідуальний підхід до кожної дитини з інвалідністю, постійно змінювалися види робіт, кожна дитина відчула в собі впевненість та розкрила свій потенціал.

Під час підгрупового заняття в сенсорній кімнаті вихованці Центру помандрували до планети Добра і Краси. У ігровій формі було досягнуто таких цілей: розвиток уваги, дрібної моторики, координації рухів, навчання прийомам саморозпізнавання, покращення психоемоційного стану, зняття м’язової напруги дітей з особливими потребами.

Адміністрація Центру на чолі з директором Діліною Г.С. надала низку порад педагогічним працівникам та спеціалістам, які підвищують кваліфікацію, як закріпити та удосконалити позитивні моменти заняття чи подолати недоліки, а також рекомендації для впровадження в майбутньому.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація