Забезпечення прав найманих працівників: спільне завдання органів державної влади, місцевого самоврядування, профспілок та громадських організацій

17 листопада в приміщенні Відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області під головуванням начальника відділення Євченко Оксани Олегівни «круглий стіл» тему «Забезпечення прав найманих працівників: спільне завдання органів державної влади, місцевого самоврядування, профспілок та громадських організацій».

В заході приймали участь заступник директора департаменту-начальник управління праці Ніколаєва О.В., голова Миколаївської обласної ради профспілок Толмачов Ю.П., перший заступник начальника управління Держпраці у Миколаївській області Скуратовська Я.О., заступник директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Єльчієва О.Р. та інші представники відділення НСПП в Миколаївській області, обласних профспілок та громадських організацій міста.

Метою заходу було обговорення виконання спільного завдання органів державної влади, місцевого самоврядування, профспілок та громадських організацій щодо забезпечення прав найманих працівників.

Ніколаєва О.В. проінформувала про стан виплати поточної заробітної плати на підприємствах міста та про стан погашення заборгованої заробітної плати.

За станом на 01.11.2017 заборгованість із заробітної плати по м. Миколаєву склала 71 млн. 473,3 тис. грн. на 12 підприємствах.

Також Ніколаєва О.В. висвітлила заходи, спрямовані на погашення існуючої заборгованості на підприємствах міста та наголосила, що питання погашення заборгованості знаходиться на постійному контролі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація