Відбулося чергове засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

Заступник директора департаменту – начальник управління праці Ніколаєва О.В. проінформувала про роботу проведену фахівцями управлінням праці при здійсненні моніторингових спостережень в частині нарахування заробітної плати менше, ніж гарантовано державою на підприємствах, установах та організаціях міста.

Заступник начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області Кузнєцова В.Л. доповіла про основні напрямки роботи Головного управління ДФС у Миколаївської області та її територіальних органів з питання підвищення рівня мінімальної заробітної плати. Фахівець проінформувала про проведену роз’яснювальну роботу з платниками податків щодо необхідності дотримання норма чинного законодавства, в тому числі із виплати заробітної плати не менше мінімального розміру.

В ході засідання про причини нарахування заробітної плати менше встановленого мінімального рівня в рамках вимог чинного законодавства доповіли керівники управлінь охорони здоров’я, освіти та фізичної культури і спорту міста Миколаєва.

Перший заступник начальника Головного управління Держпраці України у Миколаївській області Скуратовська Я.О. проінформувала про здійснення у 2017 році державного нагляду та контролю за дотриманням юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю, норм чинного законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати.

На засіданні було заслухано керівників та бухгалтерів підприємств міста, які доповіли про причини нарахування заробітної плати менше її мінімального розміру.

В подальшому завданням робочої групи є контроль за дотриманням норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та шляхи вирішення проблемних питань щодо впровадження мінімальної заробітної плати.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація