Святкова музично-розважальна програма «Щедра осінь»

Вже традиційними стали святкові зустрічі у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Ось і сьогодні, у цю осінню пору зібралися відвідувачі відділення, щоб у творчому дружньому колі приємно та з користю провести свій вільний час, проявити себе, розважитися. А темою зустрічі став осінній вернісаж, що ввібрав у себе поетичні напрацювання, пісні, музичні твори, поробки своїми руками.

Осінь завжди була шанованою в народі, бо саме в цей період закінчувалися осінньо-польові роботи та розпочинався осінньо-зимовий цикл народних свят. Тому ведучі пограми Т. Сокол та Н. Горошко підготували розповідь про народні звичаї та традиції осені, що з давніх - давен відзначав народ.

З привітаннями та піснями виступили учасники творчого колективу «Журавушка»: Л.Сичова, Л.Артеменко, О.Козовякін, Г.Осадча, І.Каламурза, М.Черторигіна, М.Меркулов, Г.Арутюнова, Т.Кислична. Свої вірші про осінь прочитали: О.Білошапкін, О.Первісник, В.Рожкіна, вікторину загадок провела С.Очереднюк, майстерно виконали музичні твори В.Матвєєв та П.Олещенко. Музичний супровід до святкової зустрічі підготувала завідувач відділення С. П.Тимонова.

Отже, бажаючих проявити себе та бути оригінальним на святі було багато і вийшло воно різноманітним та насиченим. За це ми дякуємо небайдужим активним людям, що творчо, з вогником підходять до підготовки таких заходів. Не забули привітати іменинників осені та активних слухачів з днем народження. А після зустрічі всі бажаючі пили ароматний трав’яний чай з варенням, з печивом та пригощалися ягодами і плодами, що подарувала нам щедра осінь.

Дякуємо всім учасникам програми та бажаємо теплих, затишних, позитивних вечорів у сімейному колі та приємних зустрічей з добрими друзями.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація