Старт благодійної акції «Добро у твоїх руках»

14 листопада 2017 року у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» стартувала благодійна акція «Добро у твоїх руках», яка триватиме до 14 грудня 2017 року. 

Адміністрація, колектив Центру та його вихованці радо зустріли справжніх друзів: директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренка С.М., голову громадської організації «Спілка жінок України» Бугаєнко Т.І., благодійника Центру Медвєдєва О.Е, представника ФОП «Точилкіна» Солдатову К.Г.

Урочисто відкрила свято директор міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Діліна Г.С. А директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М. у своєму виступі наголосив наскільки важливо для суспільства знати про проблеми дітей з особливими потребами, про мрії та сподівання. Він підкреслив, що найцінніше для таких дітей – це можливість спілкуватися один з одним, з однолітками та з чуйними людьми. Сергій Миколайович розказав про досягнення Центру, виразив щиру вдячність колективу Центру за наполегливу працю і відмінні результати у реабілітації, повідомив про широкі перспективи розвитку міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Цвєтік-Сєміцвєтік".

У рамках цієї акції відбувся концерт за участі Заслуженого артиста України Олександра Сичьова та дитячих колективів міста. Активну участь в концерті взяли і вихованці Центру. Діти співали, танцювали, малювали, а також почали виготовляти поробки на благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая.

Родзинкою на цьому святі стала нова пісня «Творіть добро», яку вихованці виконували разом із Заслуженим артистом України Олександром Сичьовим, вчителями, спеціалістами Центру та батьками діток. Концерт пройшов на високому рівні.

Вихованці Центру запросили всіх на благодійний концерт 14 грудня до Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» за адресою проспект Богоявленський, 328.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація