Інтелектуальна п’ятниця

«Мозок людини здатен учитися все життя 
з моменту народження до самої смерті»

Г.Драйзен

Слухачі «Університету третього віку» при відділеннях денного перебування міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради щоденно занурюються в океан знань. Працівники відділень, волонтери, самі слухачі готують тематичні бесіди, зустрічі тощо.

А цієї п’ятниці пенсіонери прийняли участь у вікторині «Знань країна дивна», в який прийняли участь представники Заводського та Інгульського районів. Гравці інтелектуальної вікторини були поділені на три команди. Керівник клубу інтелектуальних ігор університету ім. П.Орлика Макаронова Тетяна підготувала для присутніх питання на різні теми. Вони були складні, тому сталися в нагоді знання накопичені продовж життя. Всі дуже захопилися грою, переможених не було. Команди по знанням були рівні. Один бал переможця не вплинув на дружню атмосферу. На заході була присутня директор медичного центру «Reamed» Дроботун Олена, яка вручила всім учасникам сертифікати на безоплатні процедури та запросила на день відкритих дверей.

Окрім інтелектуальних знань підопічні показали свої творчі здібності. Гелих Г.П. читала вірші про осінь, Дмитрієва В.М. та Кравчук К.В. розважали присутніх гуморесками, Волохова В.В. розповіла віршовану казку.
Приємним сюрпризом для слухачів стали зйомки гри, що провели майбутні журналісти з телевізійного каналу ТАК-ТВ. Вісімнадцятого листопада всі бажаючі зможуть переглянути гру ще раз.

На завершення заходу, за звичаєм, чаювали та спілкувались.

Інтелектуальна гра стала першою сходинкою проведення спільних заходів, наступна гра запланована на початок грудня.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація