Зі святом, колеги!

Напередодні свого професійного свята представники установ соціального захисту міста, за традицією, зібралися у Палаці творчості учнів. 

Із професійним святом їх привітав заступник Миколаївського міського голови Євген Шевченко, який висловив слова вдячності соціальним працівникам за відповідальне ставлення до своїх обов’язків, акцентуючи, що соціальна сфера поєднує багато професій, які супроводжують людину від її народження до поважного віку. «Від свого імені, за дорученням секретаря Миколаївської міської ради Тетяни Казакової та усього депутатського корпусу вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери України! Ваша праця скромна і не завжди помітна, але сповнена душевного тепла. Ви працюєте в складних умовах та виконуєте колосальний обсяг завдань щодня. Від щирого серця дякую! Бажаю працівникам соціальної сфери витримки, наснаги, професійного зростання, людської поваги. Міцного здоров’я, достатку, злагоди та миру!» - звернувся до присутніх Євген Шевченко. 

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Бондаренко не став наводити цифри та факти, що характеризують діяльність цього колективу. Але нагадаємо: до складу департаменту входять 13 структурних підрозділів – районні управління соціальних виплат і компенсацій, міський територіальний центр соціального обслуговування з чотирма районними відділеннями, управління праці та управління фінансів, три заклади для допомоги людям, що знаходяться у складних життєвих умовах. Загалом працює у цих установах майже 600 спеціалістів. Але, на свято були запрошені і представники інших соціальних закладів міста.

Заступник міського голови Євген Шевченко, директор департаменту Сергій Бондаренко, голова обласної організації профспілки працівників державних установ Таміла Бугаєнко, депутат Миколаївської обласної ради Надія Іванова, голова Миколаївської міської організації ветеранів України Віталій Ященко, голова Миколаївської міської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій Любов Бушина вручили 95 урядових та відомчих нагород, Почесних грамот та подарунків. Концертні номери у виконанні Заслуженого працівника культури Олександра Сичова та дитячих творчих колективів Палацу надали святковості цьому заходу.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація