Поздоровлення ветеранів

Україна відзначила 73-ю річницю визволення від фашистських загарбників. Більш ніж 10 мільйонів українців віддали свої життя задля перемоги у чи не найстрашнішій війні в історії людства. Битва за Україну, яка тривала 1225 днів, виявилася одним з найдраматичніших і вирішальних епізодів у Другій світовій війні. 

Наше рідне місто визволяла, а у післявоєнні роки відновлювала багатотисячна армія фронтовиків. Час минає, 282 фронтовика мешкає наразі у Миколаєві. Серед них – три воїни, що приймали участь у визволенні Миколаєва. До кожного учасника бойових дій під час Другої Світової війни на минулому тижні завітали представники департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. 

За дорученням міської влади працівники структурних підрозділів департаменту разом з ветеранськими організаціями вручили кожному ветерану квіти та подарунки. Розмови, спогади про життя та бойовий шлях супроводжували кожне відвідання. А один з ветеранів – Йосип Майорович Гершенфельд виявив бажання завітати до молодих співробітників управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району і вони були раді вітати його у цей пам’ятний день.

До речі, щомісяця за рахунок міського бюджету ветеранам виплачується матеріальна допомога, що є підтримкою людей старшого віку у повсякденному житті.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація