«Уклін низький вам, сивочолі ветерани!»

Під такою назвою в переддень відзначення 28 жовтня Дня визволення України був організований та проведений захід, присвячений вшануванню пам’яті всіх, хто наближав визволення нашої землі від фашистських загарбників. У п’ятницю у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було організовано та проведено годину пам’яті. На зустріч були запрошені відвідувачі закладу та ветерани, щоб пригадати ті нелегкі часи, що навічно вкарбувалися в пам'ять народну. 

Своїми спогадами про окупаційний період під час війни поділилася Гайдукова Юлія Іванівна. Вона була ще дитиною, але пам’ятає ті роки й дотепер. З віршами про війну виступили Зеленський М.М, Рожкіна В.С, Швачко Л.В. Були прочитані вірші зі збірки ветерана праці, поета Білошапкіна О.К. «Ніхто не забутий». Мелодії військової пори прозвучали у виконанні Козовякіна О.В. Всі присутні виконували пісні воєнних років. Після завершення зустрічі пригощалися ароматним трав’яним чаєм та печивом, що приготували працівники відділення.

Ми вдячні всім учасникам зустрічі за активну підтримку та участь у заходах, бажаємо ветеранам міцного здоров’я та добробуту, мирного неба над головою, уваги та шани від рідних та близьких людей.


З Днем визволення України!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація