Чарівна гра сопілки

Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» радо приймає гостей. Цього разу до Центру завітав колектив сопілкарів дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району міста Миколаєва у складі: методиста Широкової Людмили Іванівни, керівника ансамблю духових інструментів Деньковича Семена Давидовича, керівника гуртка духових інструментів Овсенникої Валентини Геннадіївни. Під час виконання музичних номерів діти Центру мали чудову можливість поринути у неймовірний світ звуків та мелодій сопілки. 

Відомо, що звук такого інструменту позитивно впливає на психоемоційний стан дітей з інвалідністю, допомагає розвинути музичний слух, такт, ритм, сприяє зосередженню уваги та вихованню прекрасного. 

Саме тому усі присутні охоче слухали пісні та залюбки плескали у долоні виконавцям. Особливо активно діти сприйняли вже знайомі народні мотиви та підспівували сопілкарям.

Окрім того, діти мали чудову нагоду потримати справжній інструмент у руках та, навіть, побували у ролі самостійних виконавців, а, отже, відчули себе частиною музичного дійства. Віртуозна гра на сопілці та піднесена атмосфера мала для вихованців Центру терапевтичний і заспокійливий ефект.

Діти дуже вдячні за подароване свято музики і з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація