Пам’ятаємо!

День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначається щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та їх союзників під час Другої Світової війни за межі сучасної території Українию. 

Війна принесла з собою безліч трагедій, зруйнованих доль. Гірко згадувати про ті далекі події, які торкнулися практично кожної родини на нашій спільній землі. Але час минає і все менш залишається тих, хто в ті далекі роки були молодими. У нашому місті поряд з нами є лише 283 воїна-фронтовика, що своєю кров’ю та потом здобули цю Перемогу.

У департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради поіменно знають кожного з цих ветеранів і до кожного з них завітають представники колективу та ветеранських організацій міста. У вівторок приймали гостей родини Михайла Михайловича Ткаченка та Григорія Михайловича Шейко. Вони добре знайомі з директором департаменту Сергієм Миколайовичем Бондаренком, директором міського територіального центру Любов’ю Іванівною Самерхановою, завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Заводського району Ольгою Вікторівною Бурлаковою, адже ветерани знаходяться під постійним наглядом соціальної служби. До того ж, не зважаючи на поважний вік, Михайло Михайлович та Григорій Михайлович досі активні учасники громадського життя. Зустрічаються з молоддю, багато що пам’ятають про ті далекі часи та діляться спогадами. Навіть книжки пишуть! І засідання клубу «Фронтові друзі-переможці» ніколи не пропускають! А ще велике щастя – поряд бойові подруги, що пройшли разом з чоловіками через життєві труднощі!

В цей же день представники структурних підрозділів департаменту поздоровили з річницею визволення України ще майже сто ветеранів війни, вручили їм квіти та подарунки. Тож, міська громада відзначить кожного, хто є справжнім учасником тих давніх подій, які назавжди змінили світ. Ми не маємо права забувати їх!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація