Освіта не має вікових меж

У сучасному світі все більш широкого розповсюдження набуває концепція навчання впродовж всього життя. Миколаївці старшого віку доводять, що саме тоді, коли наступає час зайнятися собою, треба йти на навчання. Це доводить той факт, що у цьому році до освітнього центру «Університет третього віку», який створений кафедрою «Соціальна робота» університету ім.В.О.Сухомлинського, поступило 326 заяв на навчання. 

Викладачі, а це професори, доценти, студенти старших курсів на волонтерських засадах проводять заняття по 10-ти напрямкам. Пенсіонери бажають оволодіти навичками комп’ютерної грамотності, вивчити різні мови, а ще співати, танцювати. Вони – найкращі учні, - ось думка викладачів, які вже сьомий рік на волонтерських засадах працюють з цими людьми поважного віку. 

Свої вміння «випускники» демонстрували перед майбутніми «студентами», під час зустрічі у читальному залі науково-педагогічної бібліотеки міста. До речі, у бібліотеці діє єдине в Україні Інтернет-кафе «Мудра сова». У минулому навчальному році освітній центр прийняв участь у наукових конференціях, колектив здобув декілька нагород у фестивалях, де люди поважного віку демонструвати вміння. Є плани і на цей навчальний рік.

Керівник освітнього центру, професор М.Букач, директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Л.Самерханова, голова обласної волонтерської організації В.Редька побажали присутнім подальшого розвитку, натхнення, здоров’я, досягнення ще кращих результатів.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація