Нова соціальна послуга пенсіонерам

У мкр. Кульбакіно на базі Будинку культури відбулося урочисте відкриття ще одного пункту, де представники департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради надаватимуть соціальні послуги людям старшого віку. Працівники відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру запросили на зустріч слухачів вже існуючих факультетів «Університету третього віку», що є «студентами», а й мешканців цього віддаленого мікрорайону. Слід відзначити, що соціальний проект для пенсіонерів, які прагнуть отримувати нові знання, має великий попит серед дорослого населення міста. У заході взяли участь директор департаменту директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Бондаренко та директор Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любов Самерханова.

- Діяльність Університетів третього віку є особливо важливою для вирішення проблем людей старшого віку, покращення якості їх життя, збереження та формування їх активної життєвої позиції. У Миколаєві ця соціально-педагогічна послуга успішно впроваджується з 2011 року. Впевнений, що в „Університеті третього віку”, який відкрито сьогодні у мкрн Кульбакино, наші шановні слухачі отримають задоволення, користь і нові горизонти, що відкриються завдяки безперервному навчанню, - зазначив Сергій Бондаренко.

Майбутнім слухачам представили концертну програму за участю самодіяльних артистів факультету «Музично-літературний», надали буклети та листівки з розкладом занять, представили викладачів.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація