Пластиліновий живопис

Цього тижня у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» діти групи професійної орієнтації разом із вчителями–реабілітологами спробували себе в ролі митців. На заняттях вчителі пояснили дітям, що створювати картини можна не тільки за допомогою фарб, а і звичайним пластиліном. Під час експериментів з технікою роботи діти створили справжні пластилінові шедеври, несхожі один на одного. 

Етапи виготовлення картини із пластиліну були нелегкі, але діти за допомогою вчителів справилися із поставленим завданням. Вихованці Центру активно включалися у роботу, адже вони вже мають досвід з ліплення вареників та пирогів. Саме тому із задоволенням спробували свої сили у новому виді творчості. 
Спочатку разом із вчителем-реабілітологом виділили головні кольори картини і декілька додаткових. При творенні картин використовували яскравий, в міру м’який матеріал, який здатний приймати різні форми. Це дозволило з легкістю створювати картини пташок та звірів. 

Пластилінографія – чудовий засіб розвитку дрібної моторики рук. Це відносно нова техніка малювання пластиліном. Така техніка розвиває у дітей дрібну моторику рук, мову, фантазію та уяву. Завдяки роботі з пластиліном діти стають більш посидючі, врівноважені, з’являється інтерес займатися самостійно.

Пластиліновий живопис вчить дитину, які кольори поєднуються між собою та як доповнюють один одного. Під час пластилінографії у дітей Центру поліпшується емоційний стан, покращується концентрація уваги, координація рухів та розвиток тактильного сприйняття світу. Таким чином, паралельно з ліпленням у дітей з обмеженими можливостями формується відчуття краси і гармонії, що, безумовно, стане в нагоді їм в дорослому житті.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація