Займайтесь оздоровленням

Турбота про фізичний стан людини нині набуває особливої уваги. Якщо в недалекому минулому модним було досягнення матеріальних благ, то в теперішній час все більше обертів набирають поняття здорового способу життя та збереження міцного здоров’я. Все більша кількість людей починає з особливою увагою відноситися до зміцнення власного здоров’я або його покращення. Способом для виконання цієї задачі є якраз здоровий спосіб життя. 

Одним із базових компонентів здорового способу життя є фізична активність. Фізичні вправи це задоволення і вони по праву входять в систему здорового способу життя, так як без фізичної активності стан людини значно погіршується, і не тільки фізичний, а й психологічний, тому що знижуються інтелектуальні можливості людини. 

На сьогодні люди різних поколінь все частіше замислюються як найдовше прожити та зберегти саме дороге, що в них є - здоров’я. Мрія кожної людини - це бути здоровим і щасливим. Зважають на це і підопічні відділення денного перебування Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, тому і було вирішено запровадити у відділенні уроки скандинавської ходи. Завдячуючи нашим народним обранцям, а саме депутату Миколаївської міської ради Івановій Н.І. були придбані зручні та легкі палиці. Залучено тренера-волонтера для проведення уроків оздоровчої ходи з двома палицями. Народився такий вид ходи у Фінляндії. Оскільки фіни – любителі лиж, вони придумали цей метод тренувань, щоб не втрачати спортивну форму у літній період, тому замість пробіжок й почали ходити з лижними палицями. Поступово ходою з палицями зайнялись пенсіонери, які були здивовані, як просто і ефективно можна покращити своє здоров’я.

Скандинавська хода чи то Nordic Walking або, як її ще називають, нордична, фінська, північна хода – в останні роки стає дуже популярною. За одиницю часу при скандинавській ході спалюється більше калорій, ніж при звичайній за рахунок роботи більшого числа м'язів. Змінюється опорно-руховий та вестибулярний апарат, що робить скандинавську ходу дійовим засобом від остеопорозу. На думку шведських лікарів, хода з палицями корисніша за біг, так, як палиці зменшують навантаження на суглоби що важливо при проблемних колінах. Є дані, що в любителів скандинавської ходи зміцнюється імунітет, змінюється біохімічний склад крові, що знижує ризик розвитку онкологічних захворювань, нормалізується склад крові, тобто, серцю працюється легше, зменшується небезпека тромбоутворення та інфаркту. Активізується метаболізм, прискорюється жировий обмін, а рівень ендорфінів крові підвищується у 5 разів – ось чому хода з палицями рекомендується при лікуванні безсоння, неврозів та депресій.

Слід тільки пам’ятати, що Ваше здоров’я у Ваших руках. Якщо немає можливості займатися фізичними вправами в спортивних клубах або оздоровчих центрах, просто приходьте до нас, у відділення денного перебування Центрального району, що знаходиться за адресою вул.Шевченко, 19-А.

Будемо раді надати додаткову інформацію та відповісти на запитання
тел. 47 34 85, 47 35 74.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація