Вік вимагає

Щороку в цілому світі 1 жовтня 2017 року в Міжнародний День людей похилого віку – проводиться акція «Вік вимагає» - Age Demand Action (скорочено – ADA). Ця акція дає змогу людям похилого віку висловити свої занепокоєння щодо захисту своїх прав та інтересів, озвучити свої проблеми та потреби, зустрітися з органами влади, тощо.

До цієї акції долучились і волонтери відділення ВБО «Турбота про літніх в Україні». Форум-театр проходив у Каштановому сквері. Були проведені мікровистави, тривалістю 3-4 хвилини, тематикою яких були випадки кривди літніх людей, порушення їх прав, зневага з боку родини та бездіяльність відповідальних осіб. Було багато зацікавлених громадян, які отримали календарики на 2018 рік, що нагадуватиме про необхідність створення гідних умов життя для людини похилого віку, як у суспільстві, так і в родині, де, нажаль, дуже часто літня людина почувається скривдженою .

В акції приймали участь 24 особи, крім літніх волонтерів були присутні молоді. На захід завітав директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М. У жвавій бесіді були обговорені нагальні питання.

Сподіваємось, що загальними зусиллями світ навколо літньої людини стане краще. "Як люди, наша могутність не в нашій спроможності змінити світ – це міф атомної доби – але змінити самих себе."- Махатма Ганді.

Почніть з себе і світ зміниться на краще!

Волонтери Миколаївского відділення
ВБО «Турбота про літніх в Україні» Бойко Л.Я. та Макарова-Бойчук А.Б.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація